Rozvaděč Triton SHA-076062025-CCD
Rozvaděč, nástěnný, hybridní, 4U svisle, 2U vodorovně, nosnost 30kg
Po objednání za měsíc
Kód: ACNET6096 PN: SHA-076062025-CCD Záruka: 24 měs.
Výrobce: TRITON
 (Tritón Pardubice, spol. s r. o.)
č.p. 130, 530 02 Starý Mateřov, Česká republika
obchod@triton.cz
www.triton.cz
Triton SHA-076062025-CCD Hybridní rozvaděčová skříň pro realizaci domovních datových a silových rozvodů s krytím IP20 a nosností 30 kg. V horní polovině je skříň vybavena posuvnými držáky pro osazení 4U 19" patch panely, na... více
Pro tisk se musíte přihlasit
Poslat známému
Triton SHA-076062025-CCD
Hybridní rozvaděčová skříň pro realizaci domovních datových a silových rozvodů s krytím IP20 a nosností 30 kg. V horní polovině je skříň vybavena posuvnými držáky pro osazení 4U 19" patch panely, na bocích v dolních polovině jsou připraveny držáky pro 2U 19" zařízení.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Výška: 4U (760 mm)
Hloubka: 250 mm
Šířka: 620 mm
Max. doporučené zatížení: 30 kg
Hmotnost: 19,1 kg
Značka
Upřesnění typu :  Rozvaděč
Výrobce :  TRITON
Fyzické vlastnosti
Barva :  šedá
Formát rozvaděče :  nástěnný
Hmotnost (kg) :  19.1
Rozměry :  760 × 620 × 250 mm