Eurocase DC12V/DC-ATX-PICO 90W
Měnič napětí, pasivní napájecí zdroj, DC/DC (IN 12V & OUT ATX), 90W, PICO PSU
Neznámá dostupnost
Kód: NAPE1031 PN: DC12V/DC-ATX-PICO Záruka: 24 měs.
Výrobce: EUROCASE
 (PARTIS, a.s.)
Suchovršice 110, 542 32 Úpice, Česká republika
info@partis.cz
www.partis.cz
Eurocase DC12V/DC-ATX-PICO 90W Pasivní DC/DC měnič (zdroj) pro napájení PC. Vstupní napájení DC 12 V, výstupní výkon max. 90 W. ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE Max. výkon: 90 W Konektory: Plug-Type 20pin ATX, SATA, 4pin MOLEX,... více
Pro tisk se musíte přihlasit
Poslat známému
Eurocase DC12V/DC-ATX-PICO 90W
Pasivní DC/DC měnič (zdroj) pro napájení PC. Vstupní napájení DC 12 V, výstupní výkon max. 90 W.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Max. výkon: 90 W
Konektory: Plug-Type 20pin ATX, SATA, 4pin MOLEX, 8pin AUX power, DC vstup (5,5/2,5mm)
Vstup: DC +12 V (rozsah 11,4 až 12,6 V)
Účinnost: 92 %