IR světlo XtendLan IRLOUT850L20H-60-12
IR světlo, 850nm, 100-160m, venkovní, 12V DC, úhel 60 st, 46W, IP66
K odeslání: 2 ks
Kód: NETXTE1946 PN: IRLOUT850L20H-60-12 Záruka: 26 měs.
Výrobce: XtendLan
 (100MEGA Distribution s.r.o.)
Železná 7, 619 00 Brno, Česká Republika
info@100mega.cz
www.100mega.cz
XtendLan IRLOUT850L20H-60-12 Infračervené světlo, venkovní, vodotěsné IP66, hliníková skříňka, napájení 12 V DC, dosah 100 - 160 m, úhel 60 st., příkon 46 W. Vysoce svítivé LED. Fanless. Hliníkový kryt s chladičem. S... více
Pro tisk se musíte přihlasit
Poslat známému
XtendLan IRLOUT850L20H-60-12
Infračervené světlo, venkovní, vodotěsné IP66, hliníková skříňka, napájení 12 V DC, dosah 100 - 160 m, úhel 60 st., příkon 46 W.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Napájení: 12 V DC, příkon 46 W
Uchycení: držák stěnový / stropní
Složení: 20 x 2 W LED diody
Světelný výkon: 22 - 27 W/sr
Vlnová délka: 850 nm
Úhel záření: 60°
Šířka pásma: 25 nm
Provozní teplota: -40 °C až +55 °C
Materiál: čelní panel skleněné nárazuvzdorné sklo, skříň hliník
Krytí: IP66
Chlazení: pasivní
Rozměr: 215 x 210 x 125 mm
Hmotnost: 3,3 kg
Barva: slonová kost
Značka
Upřesnění typu :  IR světlo
Výrobce :  XtendLan
Technické detaily
Napájení světla :  12V DC