Ubiquiti POE-48-24W-G
PoE injektor, 48V, 0,5A, Gigabit, 24W, 2× RJ-45, včetně napájecího kabelu, černý
K odeslání: > 10 ks
Kód: NANUBT1008 PN: POE-48-24W-G Záruka: 26 měs.
www.ui.com
Ubiquiti POE-48-24W-G 2portový PoE adaptér (injektor) pro napájení všech zařízení, které v sobě mají zabudovaný PoE extraktor a podporují napětí DC 48 V. PoE adaptér má dva gigabitové ethernetové porty. Součástí balení... více
Pro tisk se musíte přihlasit
Poslat známému
Ubiquiti POE-48-24W-G
2portový PoE adaptér (injektor) pro napájení všech zařízení, které v sobě mají zabudovaný PoE extraktor a podporují napětí DC 48 V. PoE adaptér má dva gigabitové ethernetové porty.
Součástí balení je síťový napájecí kabel.
  • 2× Gigabit Ethernet port
  • Nemá resetovací tlačítko & nepodporuje vzdálený reset zařízení
  • 2párové napájení: 4, 5 (+) a 7, 8 (-)
  • Účinnost 80+ %
  • Konektor IEC-320 C6 (3pin)
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Výkon: 24 W
Výstupní napětí a proud: 48 V DC (max. 0,5 A)
Vstupní napětí: 100–240 V (50/60 Hz)
Porty: 2× RJ-45
Přenosová rychlost dat: 1000 Mbps
Rozměry: 92 × 60 × 33 mm
Hmotnost: 159 g
Síťová rozhraní
Gigabit LAN :  ano
LAN :  ano
Rychlost portů :  1 Gb/s
Barva :  černá
Hmotnost (g) :  159
Rozměry :  92 × 60 × 33 mm