MikroTik 24V2APOW
Zdroj, napájecí, náhradní, pro Cloud Core Router, pro CCR1009 a CRS317
K odeslání: 3 ks
Kód: ZNRMKR0003 PN: 24V2APOW Záruka: 26 měs.
Výrobce: MIKROTIK
 (SIA Mikrotikls)
Aizkraukles iela 23, Riga, LV-1006, Lotyšsko
sales@mikrotik.com
www.mikrotik.com
MikroTik 24V2APOW Náhradní zdroj od Mikrotiku pro Cloud Core Router řady CCR1009 a CRS317. Celkový výkon zdroje je 60 W při napětí 24 V a maximálním proudu 2,5 A. Zdroj vyžaduje odbornou montáž. ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE ... více
Pro tisk se musíte přihlasit
Poslat známému
MikroTik 24V2APOW
Náhradní zdroj od Mikrotiku pro Cloud Core Router řady CCR1009 a CRS317. Celkový výkon zdroje je 60 W při napětí 24 V a maximálním proudu 2,5 A. Zdroj vyžaduje odbornou montáž.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Výkon: 60 W
Výstupní napětí: 24 V
Výstupní proud: 2,5 A
Kompatibilita: Mikrotik Cloud Core Router řady CCR1009 a CRS317
Napájení: AC 100-240 V
Pro více informací napište na technickou podporu tech@i4wifi.cz.
Značka
Upřesnění typu :  Rackmount
Výrobce :  MIKROTIK
Vstupy a výstupy
Konektor :  2pin