Chladicí podložka ZALMAN ZM-NS2000
Chladicí podložka, pod notebook, do 17", naklápěcí, USB hub, USB napájení, černá
Neznámá dostupnost
Kód: NTBZAL0002 PN: ZM-NS2000 Záruka: 24 měs.
Výrobce: ZALMAN
 (100MEGA Distribution s.r.o.)
Železná 7, 619 00 Brno, Česká Republika
info@100mega.cz
www.100mega.cz
Pro tisk se musíte přihlasit
Poslat známému
ZALMAN ZM-NS2000 – ideální doplněk pro chlazení každého notebooku
Chladicí podložka ZALMAN ZM-NS2000 nebere zahřívání vašeho notebooku na lehkou váhu a postará se o to, aby váš stroj zůstal při práci nebo gamingu v optimálních teplotách. Tato podložka disponuje velkým 200mm ventilátorem, který pošle do šasi notebooku pořádnou dávku chladného vzduchu. Díky tomu podpoří stabilní výkon, chod bez rušivého hučení a komfortní činnost i při dlouhodobém užívání.
chladicí podložka ZALMAN ZM-NS2000 nastavení úhlu
ZALMAN ZM-NS2000 ventilátor
ZALMAN ZM-NS2000
Praktická podložka s nastavitelným úhlem sklonu nabízí výkonné a tiché chlazení vašeho notebooku. Disponuje ventilátorem o velikosti 200 mm a optimalizovanou strukturou děrování. Zajisté potěší také tři USB porty pro připojení dalšího příslušenství.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Pro notebooky: do 17"
Počet ventilátorů: 1
Průměr ventilátoru: 200 mm
Otáčky ventilátoru: 470 - 610 ot. /min.
Hlučnost: 20 dBA
Napájení: USB
Materiál: plast, ocel, guma
Rozměry: 377 x 283 x 52 mm
Hmotnost: 1,1 kg
Barva: černá
Značka
Upřesnění typu :  Chladící podložka
Výrobce :  ZALMAN
Chlazení
Rozměr ventilátoru (mm) :  200
Vstupy a výstupy
USB Hub :  ano
Použití a určení
Druh příslušenství :  chladicí podložka
Fyzické vlastnosti
Barva :  černá
Hmotnost (g) :  1100
Otáčky (ot/min) :  610
Rozměry :  377 × 283 × 52 mm