MikroTik MT48-480095-11DG
Napájecí adaptér, 48V, 0,95A, 45,6W, spínaný, pro GPEN11, GPEN21, netPower 15FR
K odeslání: 7 ks
Kód: NABMKR1154 PN: MT48-480095-11DG Záruka: 26 měs.
Výrobce: MIKROTIK
 (SIA Mikrotikls)
Aizkraukles iela 23, Riga, LV-1006, Lotyšsko
sales@mikrotik.com
www.mikrotik.com
MikroTik MT48-480095-11DG Napájecí adaptér s výstupním napětím DC 48 V, max. proudem 0,95 A a výkonem 45,6 W. Zdroj je dodávaný jako značkové příslušenství výrobcem MikroTik. ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE Vstupní napětí:... více
Pro tisk se musíte přihlasit
Poslat známému
MikroTik MT48-480095-11DG
Napájecí adaptér s výstupním napětím DC 48 V, max. proudem 0,95 A a výkonem 45,6 W. Zdroj je dodávaný jako značkové příslušenství výrobcem MikroTik.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Vstupní napětí: 100–240 V
Výstupní napětí: 48 V
Výstupní proud: 0,95 A
Výkon: 45,6 W