MHPower MPU-800-12
Záložní zdroj, UPS, 1000VA, 800W, čistý sinus, 12V
K odeslání: 2 ks
Kód: UPSMHP0012 PN: MPU-800-12 Záruka: 26 měs.
www.abctech.cz
MHPower MPU-800-12 Měnič napětí 12 V / 230 V s funkcí UPS a výkonem 800 W. Připojte akumulátor a máte k dispozici kompletní záložní zdroj s automatickým přepnutím na záložní napájení. Při napájení ze sítě jsou napájeny... více
Pro tisk se musíte přihlasit
Poslat známému
MHPower MPU-800-12
Měnič napětí 12 V / 230 V s funkcí UPS a výkonem 800 W. Připojte akumulátor a máte k dispozici kompletní záložní zdroj s automatickým přepnutím na záložní napájení.
Podporuje GEL, AGM a klasické zaplavené baterie. Nepodporuje baterie Li-Ion, Li-Pol, LiFePO atd.
Vlastnosti:
  • Maximální trvalý výkon 800 W
  • Integrovaný nabíječ 10 A max
  • Robustní celokovové provedení
  • Kabely pro připojení externího akumulátoru 0,8 m
  • Automatické přepnutí při výpadku sítě, automatické dobíjení externího akumulátoru
  • Pro 12 V externí akumulátor 50–200 Ah
  • Kompaktní rozměry
POZOR!
Záložní zdroj (UPS) funguje pouze tehdy, když je připojen k externí baterii. Neměl by být používán bez připojení baterie. Po připojení akumulátoru, zapojte hlavní napájecí kabel do zásuvky (230 V, 50 Hz) s uzemněním do sítě. Na zadní straně zdroje připojíte zařízení, které chcete, aby fungovalo při výpadku napájení. Postupujte podle následujícího pořadí: připojte baterii, připojte hlavní napájení a potom připojte spotřebič (zařízení) k záložnímu zdroji (UPS). Pro zapnutí nebo vypnutí AC zátěže (zásuvek pro spotřebič) stiskněte a podržte tlačítko napájení (ON/OFF) po dobu cca 2 sekund.
Příklady použití a doby zálohování (stáří baterie do dvou let):
Orientační doba zálohy pro spotřebu 100 W
Orientační doba zálohy pro spotřebu 200 W
Orientační doba zálohy pro spotřebu 300 W
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Výkon: 1000 VA / 800 W
Výstupní napětí: 230 V
Výstupy: 2× Schuko
Rozměry: 350 × 210 × 145 mm
Hmotnost: 7 kg
Baterie
Počet baterií: externí baterie, není součástí balení
Napětí baterie/článku: 12 V
Podporované baterie: GEL, AGM, zaplavené
Terminály pro připojení baterie: M8
Napájení
Max. výkon zdroje (W) :  800
Napětí baterie/článku (V) :  12
Fyzické vlastnosti
Barva :  černá
Hmotnost (kg) :  7
Rozměry :  350 × 210 × 145 mm