PLANET WDAP-W1200E
Akce
K odeslání: > 10 ks
Kód: NETPLA2362 PN: WDAP-W1200E Záruka: 26 měs.
Výrobce: PLANET Technology
 (Planet Technology)
11F, No. 96, Minquan Rd., Xindian Dist., New Taipei City 231, Taiwan (R.O.C.)
sales@planet.com.tw
www.planet.com.tw
PLANET WDAP-W1200E Dvoupásmový access point s podporou centrálního managementu přes NMS kontroler. Pracuje na frekvenci 2,4 GHz a 5 GHz standardu 802.11a/b/g/n/ac/ac-Wave 2 a díky tomu nabízí extrémní rychlost až 1200 Mbps.... více
Pro tisk se musíte přihlasit
Poslat známému
PLANET WDAP-W1200E
Dvoupásmový access point s podporou centrálního managementu přes NMS kontroler. Pracuje na frekvenci 2,4 GHz a 5 GHz standardu 802.11a/b/g/n/ac/ac-Wave 2 a díky tomu nabízí extrémní rychlost až 1200 Mbps. Čtyři integrované antény se ziskem 2 dBi a podpora 802.11ac Wave 2 MU-MIMO postačí pro kompletní pokrytí kancelářských i jiných prostor.
Napájení jednotky je řešeno skrze aktivní PoE+ 802.3af/at.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Vlastnosti:
Wi-Fi standard a podpora přenosu: IEEE 802.11a/b/g/n/ac/ac-Wave 2 s rychlostí až 1200 Mb/s
Porty: 2× GbE RJ-45, 1× RJ-45 PoE+ port, 1× RJ-11
Anténa: integrovaná, 4× 2 dBi
Provozní frekvence: 2,4 GHz a 5 GHz
Zabezpečení: 64/128bitové WEP, WPA, WPA-PSK, WPA2, WPA2-PSK, 802.1X
Bezdrátové režimy: Access point, brána, WISP, opakovač, Super WDS
Přenosová rychlost: 1200 Mbps (300 Mbps 2,4 GHz + 867 Mbps 5 GHz)
Vysílací výkon: do 20 dBm (EIRP)
Napájení: PoE+ 802.3af/at, příkon do 8 W
Rozměry: 86 × 86 × 45 mm
Hmotnost: 168 g
Podrobné specifikace:
Rádiová pásma:
2,4 GHz
FCC: 2412–2462 MHz
ETSI: 2412–2472 MHz
5 GHz:
FCC: 5180–5240 MHz, 5745–5825 MHz
ETSI: 5180–5700 MHz
Standard Wi-Fi: IEEE 802.11a/b/g/n/ac, 802.11i, 802.3u, 802.3x, 802.3
Vícenásobné SSID: ano, 8 (4/vysílač)
Podpora VLAN: ano, IEEE 802.1Q, SSID na VLAN mapping (až 4 SSID)
Maximální počet klientů: 128 (doporučeno 100, v závislosti na využití)
ACL (access control list) a MAC filtry: filtrování MAC adres
Interní diagnostika (PING): ne
Zařízení jsou dodávána v souladu s provozními podmínkami technologií v ČR v pásmu 5 GHz a podléhají Všeobecnému oprávnění č. VO-R/12/09.2010-12 a telekomunikačnímu zákonu.
To však nezbavuje uživatele povinnosti nastavit zařízení tak, aby bylo v souladu s VO-R:
  • pásmo 5,2 GHz: 5150-5250 MHz s automatickou regulací: max 200 mW (23 dBm) bez regulace: max 100 mW (20 dBm)
  • pásmo 5,3 GHz: 5250-5350 MHz s automatickou regulací: max 200 mW (23 dBm) bez regulace: max 100 mW (20 dBm)
  • pásmo 5,4 GHz: 5450-5725 MHz s automatickou regulací: max 1 W (30 dBm) bez regulace: max 500 mW (27 dBm)
  • pásmo 5,8 GHz: 5725-5875 MHz, výkon max. 25 mW s vestavěnou anténou nebo anténou předepsanou výrobcem
Ostatní download
Značka
Upřesnění typu :  Access point/Repeater
Výrobce :  PLANET Technology
Technické detaily
Management :  ano
Network Management System (NMS) :  ano
Použití v exteriéru :  ne
Použití v interiéru :  ano
Průmyslové provedení :  ne
Komunikace
Wi-Fi, specifikace :  802.11a/b/g/n/ac/ac-wave2
Síťová rozhraní
Frekvence Wi-Fi :  2400 MHz/5000 MHz
Gigabit LAN :  ano
LAN :  ano
Wi-Fi :  ano
Anténa
Provedení antény :  interní
Vstupy a výstupy
Celkový počet portů :  4
RJ-11 (počet) :  1
RJ-45 (počet) :  3
Napájení
Napájení zařízení :  PoE aktivní (802.3at)
Napájení zařízení :  PoE aktivní (802.3af)
Podpora PoE :  ano
Fyzické vlastnosti
Barva :  bílá
Hmotnost (g) :  168
Rozměry :  86 × 86 × 45 mm