Uniarch by Uniview PWR-DC1201A-EU
Napájecí adaptér, pro kamery Uniarch by Uniview, konektor DC5521, DC12V, 1A, 1,2m, černý
K odeslání: > 10 ks
Kód: KIPUNI0061 PN: PWR-DC1201A-EU Záruka: 36 měs.
Výrobce: UNIARCH
 (100MEGA Distribution s.r.o.)
Železná 7, 619 00 Brno, Česká Republika
info@100mega.cz
www.100mega.cz
Uniarch by Uniview PWR-DC1201A-EU EU napájecí adaptér s výstupním konektorem DC5521 určený pro kamery Uniarch by Uniview s napětím 12 V. ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE Výstupní konektor: DC5521 Vstup: AC 100-240 V / 0,4 A ... více
Pro tisk se musíte přihlasit
Poslat známému
EU napájecí adaptér s výstupním konektorem DC5521 určený pro kamery Uniarch by Uniview s napětím 12 V.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Výstupní konektor: DC5521
Vstup: AC 100-240 V / 0,4 A
Výstup: DC 12 V/ 1 A
Délka kabelu: 1,2 m
Provozní teplota: 0 až +40 °C
Značka
Upřesnění typu :  Univerzální nabíječka
Výrobce :  UNIARCH
Technické detaily
Použití v exteriéru :  ne
Vstupy a výstupy
Počet výstupů :  1
Napájení
Max. výkon zdroje (W) :  12
Napájecí napětí (V) :  12
Výstupní napětí :  12V DC