Nedis PIP100012EBK
Měnič napětí, 12VDC, 230VAC, 1000W, 2× zásuvka typ E, USB-A, USB-C, čistý sinus, hliníkové tělo, černý
K odeslání: 1 ks
Kód: AELNED1018 PN: PIP100012EBK Záruka: 24 měs.
Výrobce: NEDIS
 (NEDIS BV)
Reitscheweg 1-7, 5232 BX ´s-Hertogenbosch, Nizozemsko
info@nedis.nl
www.nedis.com
Nedis PIP100012EBK Měnič napětí s výkonem 1000 W (2000 W špička) s čistou sinusoidou je ideální řešení pro napájení citlivé elektroniky napájené střídavým proudem, jako jsou notebooky, herní konzole, audio zařízení atd.... více
Pro tisk se musíte přihlasit
Poslat známému
Nedis PIP100012EBK
Měnič napětí s výkonem 1000 W (2000 W špička) s čistou sinusoidou je ideální řešení pro napájení citlivé elektroniky napájené střídavým proudem, jako jsou notebooky, herní konzole, audio zařízení atd. Umožňuje napájet dvě zařízení 230 V AC prostřednictvím baterie 12 V DC a je vhodný pro použití v automobilech, obytných vozech, karavanech i lodích. Měnič je vybaven dvěma napájecími zásuvkami se zemnicím kolíkem (typ E), jedním USB-C portem a jedním USB-A portem pro nabíjení mobilních zařízení. O stabilní napájení se stará inteligentní chladicí ventilátor s řízenou teplotou. Samozřejmostí je ochrana proti přetížení, přehřátí, zkratu a také proti přepólování (pojistka), podpětí či přepětí na vstupu.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Jmenovitý výkon: 1000 W (2000 W špička)
Vstupní napětí: 12 V DC
Výstupní napětí: 230 V AC/ 50 Hz
Rozměry: 375 × 215 × 100 mm
Hmotnost: 4222 g
Barva: černá
Značka
Upřesnění typu :  Měnič napětí od 1kg do 10kg
Výrobce :  NEDIS
Napájení
Max. výkon zdroje (W) :  1000
Napájecí napětí (V) :  12
Fyzické vlastnosti
Barva :  černá
Délka kabelu (m) :  0,8
Hmotnost (g) :  4222
Rozměry :  375 × 215 × 100 mm