Nedis PIM30012EGY
Měnič napětí, 12V, 230V, 300W, 1× zásuvka typ E, USB, modifikovaný sinus, hliníkové tělo, stříbrno-černý
K odeslání: 2 ks
Kód: AELNED1021 PN: PIM30012EGY Záruka: 24 měs.
www.nedis.com
Nedis PIM30012EGY Měnič napětí s výkonem 300 W a modifikovanou sinusoidou je ideální řešení pro napájení nejrůznějších elektrických spotřebičů určených pro síťové napájení, jako například notebooků, chladicích boxů apod.... více
Pro tisk se musíte přihlasit
Poslat známému
Nedis PIM30012EGY
Měnič napětí s výkonem 300 W a modifikovanou sinusoidou je ideální řešení pro napájení nejrůznějších elektrických spotřebičů určených pro síťové napájení, jako například notebooků, chladicích boxů apod. Vstupní napětí měniče je 12 V DC, výstupní napětí 230 V AC a účinnost 85 %. Takto můžete v nákladních automobilech, lodích či obytných vozech používat domácí spotřebiče, aniž byste museli investovat do speciálního vybavení pracujícího s napětím 12 V. Není vhodný pro napájení elektroniky citlivé na tvar vstupního napětí. Měnič je vybaven napájecí zásuvkou se zemnicím kolíkem (typ E) a jedním USB portem s výstupním napětím 5 V DC. Samozřejmostí je ochrana proti přehřátí, přetížení, zkratu, přepólování (pojistka), podpětí a přepětí. Součástí balení jsou kabely pro zapojení do automobilové zásuvky a bateriovými svorkami pro připojení k baterii.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Jmenovitý výkon: 300 W (600 W špička)
Vstupní napětí: 12 V
Výstupní napětí: 230 V AC/ 50 Hz
Rozměry: 178 × 103 × 60 mm
Hmotnost: 922 g
Barva: stříbrná–černá
Značka
Upřesnění typu :  Měnič napětí od 0,5kg do 1kg
Výrobce :  NEDIS
Napájení
Max. výkon zdroje (W) :  300
Délka kabelu (m) :  0,8
Hmotnost (g) :  922
Rozměry :  178 × 103 × 60 mm