MHPower WPU-500-12
Záložní zdroj, UPS, 500W, čistý sinus, 12V
K odeslání: 1 ks
Kód: UPSMHP0021 PN: WPU-500-12 Záruka: 26 měs.
Výrobce: MHPower
 (ABCtech s.r.o.)
Nerudova 742, 552 03 Česká Skalice, Česká republika
info@abctech.cz
www.abctech.cz
MHPower WPU-500-12 Měnič napětí 12 V / 230 V s funkcí UPS a výkonem 500 W. Připojte akumulátor a máte k dispozici kompletní záložní zdroj s automatickým přepnutím na záložní napájení. Při napájení ze sítě jsou napájeny... více
Pro tisk se musíte přihlasit
Poslat známému
MHPower WPU-500-12
Měnič napětí 12 V / 230 V s funkcí UPS a výkonem 500 W. Připojte akumulátor a máte k dispozici kompletní záložní zdroj s automatickým přepnutím na záložní napájení.
Vlastnosti:
  • Maximální trvalý výkon 500 W
  • Integrovaný nabíječ 5 nebo 10 A
  • Robustní celokovové provedení
  • Kabely pro připojení externího akumulátoru 0,8 m
  • Automatické přepnutí při výpadku sítě, automatické dobíjení externího akumulátoru
  • Kompaktní rozměry
  • Doporučená kapacita baterie: 24–200 Ah (baterie pod 40 Ah doporučujeme nabíjet nižším proudem 5 A)
POZOR! Záložní zdroj (UPS) funguje pouze tehdy, když je připojen k externí baterii. Po připojení akumulátoru zapojte hlavní napájecí kabel do zásuvky (230 V, 50 Hz) s uzemněním do sítě. Na zadní straně zdroje připojíte zařízení, které chcete, aby fungovalo při výpadku napájení. Postupujte podle následujícího pořadí: připojte baterii, připojte hlavní napájení a potom připojte spotřebič (zařízení) k záložnímu zdroji (UPS).
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Výkon: 500 W
Výstupní napětí: 230 V
Výstupy: 2× zásuvka (1× FR, 1× Schuko)
Rozměry: 260 × 220 × 100 mm
Hmotnost: 4,75 kg
Baterie
Počet baterií: externí baterie, není součástí balení
Napětí baterie/článku: 12 V
Podporované baterie: GEL, AGM, zaplavené (nepodporuje baterie Li-on, Li-Pol, LiFePO atd.)
Doporučená kapacita baterie: 24–200 Ah
Značka
Upřesnění typu :  Záložní zdroj
Výrobce :  MHPower
Technické detaily
Provedení :  na stěnu
Vstupy a výstupy
FR zásuvka/zástrčka (počet) :  1
Schuko zásuvka/zástrčka (počet) :  1
Napájení
Max. výkon zdroje (W) :  500
Napětí baterie/článku (V) :  12
Fyzické vlastnosti
Barva :  bílá
Hmotnost (kg) :  4.75
Rozměry :  260 × 220 × 100 mm