ASRock Phantom Gaming PGO27QFS 27"
OLED monitor, herní, 27", 2560×1440, 16:9, 240Hz, 0,03ms, 275cd/m2, 2× DisplayPort, 2× HDMI, 2× USB, USB-C, repro, Pivot, černý, en. tř. F
K odeslání: > 10 ks
Výrobce: ASROCK
 (ASRock Europe B.V.)
Bijsterhuizen 11-11, 6546 AR Nijmegen, Nizozemsko
sales@asrock.nl
www.asrock.com
Pro tisk se musíte přihlasit
Poslat známému
ASRock Phantom Gaming PGO27QFS – vstupte do hry s OLED displejem
obrázek OLED technologie obrázek
Technologie AMD FreeSync Premium Pro efektivně potlačuje trhání a sekání obrazovky, takže si veškerý multimediální obsah vychutnáte bez omezení. V rámci akčních a dobrodružných her, on-line stříleček apod. oceníte vysokou obnovovací frekvenci 240 Hz a bleskovou dobu 0,03 ms, díky čemuž je vykreslování obrazu naprosto plynulé a přesné.
obrázek chlazení
obrázek doba odezvy
ASRock Phantom Gaming PGO27QFS
Herní OLED monitor s úhlopříčkou 27" a QHD rozlišením 2560 × 1440 obrazových bodů nabízí kontrastní poměr 1 500 000 : 1, jas 275 cd/m2, dobu odezvy 0,03 ms a pokrytí 99% DCI-P3. Obnovovací frekvence 240 Hz spolu s podporou technologií AMD FreeSync Premium Pro a VESA DisplayHDR True Black 400 nabízí intenzivní akci bez trhání, zadrhávání nebo rozmazávání obrazu při pohybu. K dispozici jsou dva USB porty pro připojení periferií a jeden port USB-C, který kromě vysokorychlostního přenosu videa a dat umožňuje napájení připojených zařízení až do 15 W. Potěší také pozorovací úhly 178° horizontálně i vertikálně. Integrovaný KVM přepínač umožňuje ovládat dvě zařízení připojená k monitoru prostřednictvím jediné klávesnice a myši. Ozvučení zajištují integrované stereo reproduktory s celkovým výkonem 6 W. V neposlední řadě jistě potěší výškově nastavitelný podstavec a funkce Pivot.
Součástí balení je HDMI, DisplayPort a USB-C kabel.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Typ panelu: WOLED
Úhlopříčka: 27"
Poměr stran: 16 : 9
Rozlišení: 2560 × 1440
Kontrastní poměr: 1 500 000 : 1
Doba odezvy: 0,03 ms
Rozhraní: 2× HDMI, 2× DisplayPort, 2× USB 3.0, 1× USB-C, 1× sluchátkový výstup
Barva: černá
Značka
Upřesnění typu :  Monitor
Výrobce :  ASROCK
Displej a zobrazení
Doba odezvy (ms) :  0,03
Dotykový displej :  ne
Jas (cd/m2) :  275
Kontrast :  1 500 000 : 1
Poměr stran :  16 : 9
Povrch displeje :  matný
Pozorovací úhly (H/V (°)) :  178/178
Rozlišení (bodů) :  2560 × 1440
Synchronizace obrazu :  FreeSync
Typ panelu :  OLED
Úhlopříčka (palce) :  27
Velikost bodu (mm) :  0,2292
Zobrazovací frekvence (Hz) :  240
Multimédia
Integrovaný tuner :  ne
Vestavěné reproduktory :  ano
Kamera
Webkamera přední :  ne
Vstupy a výstupy
DisplayPort (počet) :  2
HDMI (počet) :  2
Sluchátkový výstup (počet) :  1
USB 3.0 (počet) :  2
USB Hub :  ano
USB Typ C (počet) :  1
Napájení
Energetická třída :  F
Pohotovostní spotřeba (W) :  0,5
Spotřeba (W) :  125
Použití a určení
Domácnost :  ano
Filmy :  ano
Grafika :  ne
Kancelář :  ano
Televize :  ne
Podpora
Podpora 3D :  ne
Podpora PIP :  ne
Fyzické vlastnosti
Barva :  černá
Zakřivený :  ne
Hmotnost (kg) :  5.8
Rozměry :  606 × 604 × 263 mm