ASRock Phantom Gaming PG27FFX2A 27"
LED monitor, herní, 27", IPS, 1920×1080, 16:9, 520Hz, 1ms, 400cd/m2, 1× DisplayPort, 2× HDMI, 2× USB, repro, černý, en. tř. E
Akce
K odeslání: > 10 ks
Výrobce: ASROCK
 (ASRock Europe B.V.)
Bijsterhuizen 11-11, 6546 AR Nijmegen, Nizozemsko
sales@asrock.nl
www.asrock.com
ASRock Phantom Gaming PG27FFX2A – užijte si každý detail hry Herní monitor ASRock Phantom Gaming PG27FFX2A, který neodmítne žádnou výzvu. Na ploše o velikosti 27" si dopřejete plynulý obraz a vykreslení dynamických... více
Pro tisk se musíte přihlasit
Poslat známému
ASRock Phantom Gaming PG27FFX2A – užijte si každý detail hry
Herní monitor ASRock Phantom Gaming PG27FFX2A, který neodmítne žádnou výzvu. Na ploše o velikosti 27" si dopřejete plynulý obraz a vykreslení dynamických objektů bez rozmazání. Disponuje extra vysokou obnovovací frekvencí 520 Hz a 1ms dobou odezvy, díky čemuž eliminuje rozmazání a zpoždění během jakéhokoli pohybu.
obrázek
obrázek Wi-Fi anténa
obrázek rozlišení FHD
Díky tomu není třeba schovávat anténu pod stolem, což značně omezuje kvalitu připojení. Samozřejmostí je také patřičná herní konektivita, která zahrnuje dvojici portů HDMI pro připojení herní konzole, DisplayPort nebo 3,5mm jack pro sluchátka. Nechybí ani integrované reproduktory nebo ergonomický stojan pro nastavení výšky.
obrázek konektory
ASRock Phantom Gaming PG27FFX2A
Herní LED monitor s úhlopříčkou 27" a Full HD rozlišením 1920 × 1080 obrazových bodů nabízí kontrastní poměr 1 000 : 1, jas 400 cd/m2, dobu odezvy 1 ms a pokrytí 94% DCI-P3. Obnovovací frekvence 520 Hz spolu s podporou technologií AMD FreeSync Premium a VESA DisplayHDR 400 nabízí intenzivní akci bez trhání, zadrhávání nebo rozmazávání obrazu při pohybu. K dispozici jsou dva USB porty pro připojení periferií. Monitor je vybaven i vestavěnou Wi-Fi anténou, kterou pouze připojíte k počítači dodanými kabely a můžete si užívat hraní bez latence. V neposlední řadě jistě potěší výškově nastavitelný podstavec a stereo reproduktory s celkovým výkonem 4 W.
Součástí balení jsou anténní kabely Wi-Fi, HDMI a DisplayPort kabel.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Typ panelu: IPS
Úhlopříčka: 27"
Poměr stran: 16 : 9
Rozlišení: 1920 × 1080
Kontrastní poměr: 1 000 : 1
Doba odezvy: 1 ms
Rozhraní: Wi-Fi, 2× HDMI, 1× DisplayPort, 2× USB 3.0, 1× sluchátkový výstup
Barva: černá
Značka
Upřesnění typu :  Monitor
Výrobce :  ASROCK
Displej a zobrazení
Doba odezvy (ms) :  1
Dotykový displej :  ne
Jas (cd/m2) :  400
Kontrast :  1 000 : 1
Poměr stran :  16 : 9
Povrch displeje :  matný
Pozorovací úhly (H/V (°)) :  178/178
Rozlišení (bodů) :  1920 × 1080
Synchronizace obrazu :  FreeSync
Typ panelu :  IPS
Úhlopříčka (palce) :  27
Velikost bodu (mm) :  0,3108
Zobrazovací frekvence (Hz) :  520
Multimédia
Integrovaný tuner :  ne
Vestavěné reproduktory :  ano
Kamera
Webkamera přední :  ne
Vstupy a výstupy
DisplayPort (počet) :  1
HDMI (počet) :  2
Sluchátkový výstup (počet) :  1
USB 3.0 (počet) :  2
USB Hub :  ano
Napájení
Energetická třída :  E
Pohotovostní spotřeba (W) :  0,5
Spotřeba (W) :  68
Použití a určení
Domácnost :  ano
Filmy :  ano
Grafika :  ne
Kancelář :  ano
Televize :  ne
Podpora
Podpora 3D :  ne
Podpora PIP :  ne
Fyzické vlastnosti
Barva :  černá
Zakřivený :  ne
Hmotnost (kg) :  7.7
Rozměry :  614 × 542 × 258 mm