Philips 32BDL4650D/00 32"
LED displej, 32", IPS ADS, Full HD 1920×1080, 8ms, 400cd/m2, 1200:1, HDMI, DVI-I, DisplayPort, USB, LAN, modulární design, Android 11, 24/7, černý
Neznámá dostupnost
Kód: DISPHL1073 PN: 32BDL4650D/00 Záruka: 36 měs.
Výrobce: PHILIPS
 (TP Vision Europe B.V.)
Prins Bernhardplein 200, 1097 JB Amsterdam, Nizozemsko
https://www.philips.com/a-w/about/company-contacts
www.philips.com
Pro tisk se musíte přihlasit
Poslat známému
Philips 32BDL4650D/00 – signage displej, který to ukáže za vás
signage displej Philips 32BDL4650D/00
V případě výpadku sítě disponuje funkcí FailOver pro pokračování kontinuálního přehrávání záložního obsahu. Interní paměť se uplatní také při přehrávání uloženého obsahu v případě nulového internetového připojení. Displej Philips 32BDL4650D/00 zaujme diváky 32" úhlopříčkou displeje s Full HD rozlišením pro ostrý obraz a detaily.
Nadpis
  • Seznam
Philips 32BDL4650D/00
Profesionální signage displej řady D s 32" úhlopříčkou a integrovaným systémem Android 11.
  • Android 11 s 4 GB RAM a 32GB eMMc úložištěm pro autonomní provoz
  • Interní paměť pro ukládání a přehrávání obsahu i bez internetového připojení
  • FailOver technologie pro automatické přepnutí na záložní obsah při výpadku
  • Modulární konstrukce umožňující budoucí rozšíření a výměnu komponentů
  • Bohaté připojení včetně 2× HDMI 2.0, DisplayPort 1.4 a 2× USB 3.0
  • Provoz 24/7 ve vertikální i horizontální orientaci s podporou video wall (až 10 × 15)
  • SmartBrowser s HTML5 podporou pro cloudové ovládání obsahu
PPDS Wave cloudová platforma
Pokročilé funkce pro signage
Dodávané příslušenství
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Úhlopříčka: 81,28 cm (32")
Rozlišení: 1920 × 1080 px (Full HD)
Jas: 400 cd/m²
Kontrastní poměr: 1200 : 1 (dynamický 500 000 : 1)
Pozorovací úhly: 178° horizontálně/vertikálně
Operační systém: Android 11
Procesor: 2× A72 + 4× A53
Paměť: 4 GB RAM, 32 GB eMMc
Porty: 2× HDMI 2.0, DisplayPort 1.4 vstup, DisplayPort 1.4 výstup, DVI-I, 2× USB 3.0, USB 2.0, micro USB, RJ-45, 2,5mm konektor RS-232C (vstup/výstup), 3,5mm audio vstup, 3,5mm audio výstup, 3,5mm konektor IR (vstup/výstup)
Bezdrátové připojení: volitelně
Spotřeba: 38 W (standby 0,5 W)
Vestavěné reproduktory: 2× 10 W RMS
Rozměry: 726,5 × 425,4 × 65,1 mm
Hmotnost: 5,7 kg
VESA: 100 × 100 mm/ 200 × 200 mm (M4)
Značka
Upřesnění typu :  Velkoformátový panel nedotykový
Výrobce :  PHILIPS
Displej a zobrazení
Doba odezvy (ms) :  8
Dotykový displej :  ne
Jas (cd/m2) :  400
Kontrast :  1 200 : 1
Kontrast dynamický :  500 000 : 1
Poměr stran :  16 : 9
Povrch displeje :  matný
Pozorovací úhly (H/V (°)) :  178/178
Rozlišení (bodů) :  1920 × 1080
Typ panelu :  IPS-ADS
Úhlopříčka (palce) :  32
Velikost bodu (mm) :  0,36375
Zobrazovací frekvence (Hz) :  60
Multimédia
Vestavěné reproduktory :  ano
Kamera
Webkamera přední :  ne
Vstupy a výstupy
DisplayPort (počet) :  2
DVI-I (počet) :  1
HDMI (počet) :  2
RJ-45 (počet) :  1
Sériový port (počet) :  2
Sluchátkový výstup (počet) :  1
USB 2.0 (počet) :  1
USB 3.0 (počet) :  2
USB Hub :  ano
Napájení
Energetická třída :  G
Pohotovostní spotřeba (W) :  0,5
Spotřeba (W) :  38
Operační systém
Instalovaný operační systém :  Android 11
Operační systém :  ano
Fyzické vlastnosti
Barva :  černá
Hmotnost (kg) :  5.7
Provozní režim :  24/7