Xtend Solarmi Deye SUN-12K-SG05LP3-EU-SM2
Měnič napětí, integrovaný limiter, výkon 12kW, třífázový, 400V, MPPT, asymetrický
Po objednání za 5 dnů
Kód: ZNKSMI0043 PN: SUN-12K-SG05LP3-EU-SM2 Záruka: 60 měs.
Výrobce: XTEND Solarmi
 (100MEGA Distribution s.r.o.)
Železná 7, 619 00 Brno, Česká Republika
info@100mega.cz
www.100mega.cz
Xtend Solarmi Deye SUN-12K-SG05LP3-EU-SM2 Výkonný třífázový hybridní měnič s integrovaným MPPT regulátorem a podporou bateriového úložiště. Hybridní měnič s výkonem 12 kW je... více
Pro tisk se musíte přihlasit
Poslat známému
Výkonný třífázový hybridní měnič s integrovaným MPPT regulátorem a podporou bateriového úložiště.
Hybridní měnič s výkonem 12 kW je určen pro pokročilé fotovoltaické systémy s možností ukládání energie do baterií. Podporuje 48V nízkonapěťové baterie s transformátorovou izolací pro maximální bezpečnost. Zařízení umožňuje nabíjení baterií jak ze solárních panelů, tak ze sítě s maximálním proudem 240 A.
  • Maximální fotovoltaický výkon 19 200 W s pokročilým MPPT sledováním
  • Vysoký nabíjecí a vybíjecí proud 210 A pro rychlé cykly baterie
  • Transformátorová izolace 48 V pro bezpečný provoz s bateriemi
  • Paralelní provoz až 10 jednotek pro síťový i ostrovní režim
  • AC coupling pro retrofit stávajících solárních systémů
  • Programovatelné časové periody pro optimalizaci nabíjení baterií
  • 100% nevyvážený výstup s maximálně 50 % výkonu na fázi
  • Podpora ukládání energie z dieselového generátoru
Pokročilé řízení bateriového systému
Flexibilní síťové připojení
Inteligentní monitoring
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Jmenovitý výkon: 12 000 W AC
Maximální PV výkon: 19 200 W
Bateriové napětí: 40–60 V (48 V jmenovité)
Maximální nabíjecí proud: 240 A
Maximální vybíjecí proud: 240 A
Síťové napětí: 220/380V, 230/400V ± 15 %
Frekvence: 50/45–55Hz, 60/55–65Hz
Účinnost: 97,6 % (max.), 97 % (euro)
Rozměry: 660 × 386 × 250 mm
Hmotnost: 35,2 kg
Krytí: IP65
Provozní teplota: -40 až +60 °C