MikroTik SAW36-240-1500
Napájecí adaptér, 24V, 1,5A, 36W, spínaný, pro L0009, RB4011, RB5009
K odeslání: > 10 ks
Kód: NABMKR1224 PN: SAW36-240-1500 Záruka: 26 měs.
Výrobce: MIKROTIK
 (SIA Mikrotikls)
Aizkraukles iela 23, Riga, LV-1006, Lotyšsko
sales@mikrotik.com
www.mikrotik.com
MikroTik SAW36-240-1500 Napájecí adaptér s výstupním napětím DC 24 V, max. proudem 1,5 A a výkonem 36 W.... více
Pro tisk se musíte přihlasit
Poslat známému
MikroTik SAW36-240-1500
Napájecí adaptér s výstupním napětím DC 24 V, max. proudem 1,5 A a výkonem 36 W. Zdroj je dodávaný jako značkové příslušenství výrobcem MikroTik.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Výkon: 36 W
Vstupní napětí: AC 100–240 V
Výstupní napětí: DC 24 V
Výstupní proud: max. 1,5 A