CHIEFTEC GPS-500A8 500W
Zdroj, ATX, 500W, aktivní PFC, 120mm ventilátor, el.šňůra
Akce
K odeslání: 7 ks
Kód: CASZ6132 PN: GPS-500A8 Záruka: 24 měs.
Výrobce: CHIEFTEC
 (Arena Electronic GmbH)
Koppersstr. 18, 40549 Düsseldorf, Německo
info@chieftec.eu
www.chieftec.eu
CHIEFTEC GPS-500A8 Napájecí zdroj je osazen tichým 120 mm velkým ventilátorem. Účinnost zdroje je 80 %. ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE Výkon: 500 W Velikost ventilátoru: 120 mm Účinnost: 80 % Napájecí konektory: 1x ATX 20+4... více
Pro tisk se musíte přihlasit
Poslat známému
CHIEFTEC GPS-500A8
Napájecí zdroj je osazen tichým 120 mm velkým ventilátorem. Účinnost zdroje je 80 %.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Výkon: 500 W
Velikost ventilátoru: 120 mm
Účinnost: 80 %
Napájecí konektory: 1x ATX 20+4-pin, 1x ATX 4-pin, 2x PCIe 8-pin (6+2), 3x SATA, 2x Molex, 1x floppy
Rozměry: 150 x 140 x 87 mm
Značka
Upřesnění typu :  Zdroj PC
Výrobce :  CHIEFTEC
Chlazení
Rozměr ventilátoru (mm) :  120
Typ chlazení :  vzduchem
Napájení
Konektor ATX 24pin (počet) :  1
Konektor ATX/EPS 4pin (počet) :  1
Konektor Molex - HDD (počet) :  2
Konektor PCI Express 6+2pin (počet) :  1
Konektor SATA (počet) :  3
Max. výkon zdroje (W) :  500
Odpojitelné kabely (modulárnost) :  ne
Typ PFC :  aktivní
Fyzické vlastnosti
Barva :  černá
Rozměry :  150 × 140 × 87 mm