Ubiquiti POE-48V-24W
PoE injektor, 48V, 0,5A, 100Mbit, 24W, 2× RJ-45, včetně napájecího kabelu, černý
K odeslání: > 10 ks
Kód: POE-48V-24W PN: POE-48-24W Záruka: 26 měs.
www.ui.com
Ubiquiti POE-48V-24W Dvouportový PoE adaptér (injektor) slouží pro napájení všech zařízení, které v sobě mají zabudovaný PoE extraktor a podporují napětí 48 V DC. Ideální pro napájení jednotek od Ubiquiti nebo MikroTiku. ... více
Pro tisk se musíte přihlasit
Poslat známému
Ubiquiti POE-48V-24W
Dvouportový PoE adaptér (injektor) slouží pro napájení všech zařízení, které v sobě mají zabudovaný PoE extraktor a podporují napětí 48 V DC. Ideální pro napájení jednotek od Ubiquiti nebo MikroTiku.
  • Dva 100Mbit ethernetové porty
  • Nemá resetovací tlačítko pro vzdálený reset zařízení
  • Využívá napájecí páry 4, 5 (+) a 7, 8 (-)
  • Montáž na zeď
  • Účinnost +80 %
  • Konektor IEC-320 C6 (3pin)
Součástí balení je napájecí kabel 230 V a držák na zeď.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Výkon: 24 W
Výstupní napětí a proud: 48 V DC / 0,5 A
Vstupní napětí: 100–240 V
Porty: 2× RJ-45
Přenosová rychlost dat: 10/100 Mbps
Rozměry: 88 × 57 × 33 mm
Hmotnost: 135,5 g
Síťová rozhraní
Gigabit LAN :  ne
LAN :  ano
Rychlost portů :  100 Mb/s
Barva :  černá
Hmotnost (g) :  135,5
Rozměry :  88 × 57 × 33 mm